Nawigacja
· DZIENNIK LIBRUS
INFORMACJE
· MATURZYŚCI
· TERMINARZ
· DANE KONTAKTOWE
· SPORT
ORGANIZACJE UCZNIOWSKIE
· AMNESTY INTERNATIONAL
· CHÓR
· GAZETKA SZKOLNA
· KLUB EUROPEJSKI
· KOŁO TEATRALNE
· UNESCO
· SAMORZĄD UCZNIOWSKI
· KOŁO PIERWSZEJ POMOCY
· SEKCJE SPORTOWE
· TPD
· WOLONTARIAT
POZA LEKCJAMI
· ARTERIA
· DSD
· WYMIANY
· ZEBRANE WYDARZENIA
INNE
· ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
· LOGUJ
Debata przedwyborcza
samorządW grudniu odbyła się debata wyborcza kondydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Więcej informacji na szkolnym facebooku.

XLI Olimpiada Geograficzna
geografiaInformujemy, że decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej, do zawodów okręgowych II stopnia Olimpiady został zakwalifikowanyPaweł Starzyński z kl. 2a.
Serdeczne gratulacje!
61 Olimpiada Chemiczna
Biologia-chemiaDecyzją Komitetu Głównego Olimpiady Chemicznej do II etapu olimpiady zakwalifikowało się dwóch uczniów naszej szkoły: Marcin Osadców kl. 3c i Michał Mazurek kl. 3c.

Gratulujemy.
Kolejny etap odbędzie się 30 stycznia 2015 r. we Wrocławiu.
Magia Świąt 2014
 informatykaMiło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Alicja Nowicka z kl. 3d otrzymała nagrodę w ogólnopolskim konkursie graficznym IT Szkoła  Magia Świąt 2014. Konkurs polegał na stworzeniu fotomontażu, który nawiązywałby do zbliżających się świąt.
Serdecznie gratulujemy.

Maraton Pisania Listów 2014
Amnesty international

10 grudnia 2014 roku w Międzynarodowym Dniu Praw Człowieka pisaliśmy listy w obronie osób niesłusznie oskarżonych i uwięzionych za swoją działalność na rzecz swobód obywatelskich.

Największą ilość listów napisaliśmy w obronie:

- ludności poszkodowanej w katastrofie w Bhopalu (Indie)

- Mosesa Akatugby (Nigeria)

- i kobiet z RPA.

Każdy z 11 przypadków miał swoich obrońców.

Napisaliśmy 1095 listów!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którym nie był obojętny los innych ludzi.

Dziękujemy również za zakup ciast podczas maratonu. Zebraliśmy ponad 200 zł. Kwotę tę przeznaczymy na znaczki pocztowe, aby wysłać listy.


Już dzisiaj zapraszamy Was na maraton w przyszłym roku.

Kiermasz kartek świątecznych
NewsyW naszej szkole odbył się kiermasz kartek świątecznych (i nie tylko).Kartki własnoręcznie wykonane przez naszych uczniów były niepowtarzalne i oryginalne. Dochód ze sprzedaży kartek został przekazany na potrzeby chorych, skrzywdzonych i potrzebujących pomocy zwierząt ze "Stacyjki Maltusi".
Kupiłeś karteczkę, pomogłeś zwierzętom!

Klasy pierwsze wykonują tradycyjnie kartki bożonarodzeniowe. Sprzedane na kiermaszu zasilą konto schroniska dla zwierząt.

Spotkanie z Pawłem Zuchniewiczem
NewsyW dniu 15 grudnia (poniedziałek) odbyło się spotkanie z p. Pawłem Zuchniewiczem, który wygłosił wykład na temat: "Prymas Wyszyński - spętany lecz wolny".
Pan Paweł Zuchniewcz jest dziennikarzem, autorem książek, dźwiękowych reportaży i słuchowisk poświęconych papieżowi Janowi Pawłowi II. Obsługiwał pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, a także międzynarodowe spotkania z udziałem papieża.